+420 721 885 381 info@sanace-strech.cz
Poptávka

Technologie

Technologií pro ošetření dřeva ve vašich domech, chalupách, stodolách, kůlnách a dílnách je hned několik. My se zabýváme ochranou vašich krovů, střech a trámů před napadení různými škůdci, ať už se jedná o dřevokazný hmyz nebo o dřevokazné houby.

 

 

Technologie tlakové chemické injektáže

Dřevo je chemickou injektáží napuštěno do hloubky. Je to nejúčinnější způsob likvidace dřevokazných hub a hmyzu. Jeho trvanlivost se rovná trvanlivosti dřevěných konstrukcí. Při aplikaci se navrtají drobné otvory, do kterých je posléze tlakovou pistolí vstříknuta ošetřovací chemikálie, která pak snadno pronikne póry dřeva a ošetří je zevnitř. Nejen, že vyhubí stávající brouky a houby, ale zamezí i jejich navrácení.
VÍCE O TLAKOVÉ INJEKTÁŽI

Technologie tlakového nástřiku

Chemický sanační přípravek je na dřevo nastříkán za vysokého tlaku. Dostane se do všech děr a škvír. Dřevo však není napuštěno kompletně až do hloubky a pravděpodobně nezahubí škůdce, kteří žijí hluboko ve dřevě, jako například larvy tesaříka. Hodí se hlavně k prevenci. Pokud ve dřevě máte škůdce, doporučujeme tlakovou chemickou injektáž.
VÍCE O TLAKOVÉM NÁSTŘIKU

Napište nám

Pokud máte zájem o naše služby nebo jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás nebo si napište o bezplatnou kalkulaci. Sídlo máme v Polné u JIhlavy, ale přijedeme za Vámi po celé České republice.

Probíhá zpracování

Kontaktní údaje:

Místo montáže:

Podrobnosti k montáži:

Nevíte si rady, jak vybrat více obrázků?

Výběr více obrázků provedete podržením klávesy CTRL a klepnutím na vybrané obrázky levým tlačítkem myši.

+

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasím se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.

Loading...

Orientační ceny naleznete na stránce Ceník

ceník

Výměna dřevěných trámů a krovů

Pokud došlo k nenávratnému poškození dřevokaznými houbami nebo hmyzem, nabízíme výměnu či opravu dřevěných krovů a trámů.
VÍCE

Zateplení foukanou vatou

Provádíme také zateplení domů, bytů i nebytových prostor minerální foukanou vatou. Více na stránkách Foukaná vata.
PŘEJÍT