+420 721 885 381 info@sanace-strech.cz
Poptávka

Ošetření střechy

Ošetření střechy proti dřevokaznému hmyzu a dřevokazným houbám.

 

 

Výběr dřeva pro stavbu

Již při stavbě byste měli používat kvalitní suché a tvrdé, popřípadě smolnaté dřevo. Dřevo by mělo mít vlhkost do 18 %, aby bylo chráněno před dřevokaznými houbami, především dřevomorkou.

 

Impregnace dřeva

Pro ošetření střechy doporučujeme preventivní impregnaci dřeva, která zamezí budoucímu napadení dřeva. Můžete využít impregnaci pomocí nátěru, ale doporučujeme alespoň tlakový nástřik, který proniká hlouběji do dřeva.

Více o nástřiku

 

Ochrana krovu

Pokud si chcete být opravdu jistí, že dřevo máte chráněné po celou dobu jeho životnosti využijte tlakovou chemickou injektáž. Insekticid proniká do všech částí dřeva. To je chráněno, jak preventivně, tak dochází k likvidaci již „zabydleného“ dřevokazného hmyzu a hub. Tak si můžete být jistí, že je váš krov opravdu dobře chráněný.

V případě, že napadení dřeva je v příliš velkém rozsahu a rozpadá se, pomůžeme Vám s výměnou trámů a krovů. Pokud máte zájem o naše služby nebo jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás nebo si napište o bezplatnou kalkulaci. Sídlo máme v Polné u Jihlavy, ale přijedeme za Vámi po celé České republice.

Více o injektáži Více o výměně trámů

 

 

Výměna dřevěných trámů a krovů

Pokud došlo k nenávratnému poškození dřevokaznými houbami nebo hmyzem, nabízíme výměnu či opravu dřevěných krovů a trámů.
Více

Zateplení foukanou vatou

Provádíme také zateplení domů, bytů i nebytových prostor minerální foukanou vatou. Více na stránkách Foukaná vata.
Více